Milá Emo

Nový český film o lásce napříč časoprostorem

Milá Emo

Příběh o síle čistého přání

Jemné, dojemné i trochu tajemné cyberpunkové drama

Co skrývají rodiče, kteří nechtějí za svou dcerkou a posílají jí jen výchovná videa?
Přece by mohli přicestovat a být se svou nejmilejší.

Nebo nemohli?

Může bezmezná láska cestovat časem k milované bytosti?

Ano! Ale jen jedním směrem.

Dva studenti a mladí rodiče Vin a Viky, se díky lehkomyslnosti ocitnou v tíživé situaci. Nemohou se starat o svou dcerku, protože nemají bydlení. Navíc Vin přijde při přespání venku o všechny osobní věci.
Když se vrací za Viky, tak zachytí padající iPhone docentky Evy, která sedí na zídce vodotrysku. Ta si však myslí, že mladík mobil krade. Proto vykřikne. Vin se lekne a s telefonem uteče.
Vinovi a Viky se po dcerce moc stýská. Napadne je natočit pro ni iPhonem pár vzkazů.
Eva hlásí krádež a na počítači se jí začnou objevovat nová videa z jejího mobilu …
Epizoda tohoto filmu byl napsána už roku 2004, jako příběh dvou ze sedmi postav, které měly ve filmu společně účinkovat. Během úpravy této části filmu se příběh mladých rodičů a jejich dcery Emy začal hlásit o slovo tak silně, že se rozrostl na celovečerní film. Dali jsme mu název Milá Emo. Tento příběh se však dere vehementně na svět, aby lidi povznesl, dal jim naději a mohli s ním prožít nádhernou katarzi skrze dojetí.
Je to film, který společně vytvářejí lidé-srdce a lidé-ducha. Je dojemný, očistný a láskyplný. Dere se na svět tak překotně, že jsme nedokázali odolat a natáčíme. Prakticky bez rozpočtu, ale s důrazem na kvalitu obrazu a příběhu bez kompromisů. Postupně se nabalují další nadšenci i úspěšní profesionálové. Přesto ještě pár volných míst čeká na vás.
Španělé mají takové přísloví. Každé narozené dítě si s sebou bere na svět i svůj bochník chleba. I tento příběh získává příznivce a s nimi první nabídky na materiální i finanční podporu. Natočit celovečerák s minimálními náklady je výzva. Navíc nesmí utrpět kvalita filmu. Jsme velice vděční za vaši podporu. Rádi ji přijmeme na konkrétní účel. Věříme, že umístění vašeho jména, loga, nebo produktu ve filmu vám přinese ten správný benefit i potěšení.
je to velmi silný příběh...velmi zvláštně ojediněle psaný... ke konci příběh nabírá velkou sílu a překvapivé momenty, rozuzlení, které diváka myslím hodně překvapí a dojme… budu moc držet palce, myslím, že film má velký potenciál oslovit a zaujmout diváky naplno.
Bára Fišerová
Právě jsem zavřel scénář. Je to krásný, dojemný, čistý příběh o hodných lidech, o odpuštění, o smíření, těch pocitů mám mnoho. Děkuji Vám Jiří.
Petr Farkaš
Vypada to krasne! :) uz se tesim na nataceni.
Karolina Půčková
Precetla jsem to jednim dechem rano v posteli. Celkove to na me pusobi obrazove a emocne hodne zajimave, pastva pro oci ten byt, plysaci, vlastne cela ta myslenka.
A.J.
Téma je opravdu zajímavé. Všechny
nás to nadchlo! Budu se těšit!
J.E.
Je to vtipné, milé, a svým způsobem "svojské", jiné. A samozřejmě dojemné. Pravopis máš mezi námi strašný :-)) Moc ti držím palce, ať vše vyjde a film dostaneš do kin.
Jan Lipšanský
Silný příběh....téma lásky, víry, odsouzení, odpuštění...zdánlivě "sluníčkářský" a trochu "sci-fi". Jenomže...tohle všechno se nás dotýká každý den. Přemýšlím, jak moc přivírám oči nad osudem jiných....Díky za naději na konci vyprávění, díky za takový film....
Olga Trojková
Ten příběh je úžasný!!!
Zdeněk Dočekal.
Scénář je skvělý. Získal si mě hned po prvním přečtení. Chtěl bych Vám nabídnout finanční podporu. J.V.
Velmi rád "obětuju" svůj volný čas. Tento projekt má velký přesah a hlavně smysl.
K.S.
Je to velice dojemný příběh, zároveň má ale v sobě i velké povzbuzení.
M.P.
Tenhle film bude super. Já u něj budu brečet jako děcko.
M. V.


Oficiální stránky filmu Milá Emo www.mila-emo.cz
Stránky k filmu. Budou totiž ve filmu hrát určitou roli. www.mila-emo.cz/pro-emu/

Váš FAIRFILM